FERMACELL praktijktrainingscentrum


 

Ruwbouw en inbouw Concept House gereed

Concept House
13 januari 2012 Vlak voor de kerst zijn (bijna) alle werkzaamheden in het prototype van het Concept House op de voormalige RDM-werf in Rotterdam afgerond: de zonnecellen leveren energie en de verwarming werkt, de kamerindeling is gemaakt en stopcontacten en kranen zijn aangesloten.

Het Concept House wordt volgens het principe van "plug & play" gebouwd en bestaat uit componenten die zijn ontwikkeld door de TU Delft en bedrijven uit de bouw, waaronder Fermacell. Het hart van het gebouw is een natte cel met ruimte voor leidingwerk en installaties.

 

In januari worden de zonwering en gevel afgemaakt en wordt de woning van binnen geschilderd en ingericht. De officiële opening wordt verwacht in februari 2012.

 

Meer informatie over het Concept House 

Beter Af/ Beter Af Special

Beter Af/ Beter Af Special

Bekijk onze nieuwsbulletins van 2011, 2010, 2009 en 2008

 

FERMACELL Kelderplafond isolatie-element

 

FERMACELL Vlieringvloerelement

 

FONOFLOOR en FERMACELL