Contact

Heeft u een vraag?
Bekijk dan hier de mogelijkheden om uw vraag telefonisch aan ons te stellen.

Fermacell Nederland

 
Klik op uw postcode en vind uw Rayon Manager.

Rayon Noord-Nederland: Martin Tichelaar
Postcodegebieden: 12-13 (Gem. Bussum+Laren) + 35 + 37-39 + 67-99
M: 06 - 10 76 73 84 
E: martin.tichelaar@xella.com

Rayon West-Nederland: Anton Drenth
Postcodegebieden: 10-11 + 14-34 + 36
M: 06 - 23 73 02 18
E: anton.drenth@xella.com

Rayon Zuid-Nederland: Joost Gijsbers
Postcodegebieden: 40-66
M: 06 - 57 55 09 09
E: joost.gijsbers@xella.com

Noord-Nederland West-Nederland Zuid-Nederland

Account Manager OEM en TIFA (landelijk): Jimmy van Tilburg
M: 06 - 30 40 29 59
E: jimmy_van.tilburg@xella.com

Key Account Manager
Voorschrijvers: Ton Borgers
M: 06 - 53 32 54 14
E: ton.borgers@xella.com

Verkoopleider
+ DIY/ Bouwmarkten: Peter Vriens
Via Secretariaat (Verkoop): Marie-José Schoonderwoerd-Jenniskens
T: 024 - 649 51 64
E: mariejose.schoonderwoerd@xella.com

Fermacell BV
Loonse Waard 20
6606 KG Wijchen
Postbus 398
6600 AJ Wijchen
T: 024 - 649 51 11
F: 024 - 649 51 26
E: fermacell-nl@xella.com
W: www.fermacell.nl en www.hetidealeplaatje.nl

BTW nummer: NL 008910236B01
Handelsregister: 10031862 KVK Nijmegen NL

Google maps

Fermacell België - GH Luxembourg

  • Handel (Service Center): Jorien Dane
    T: +31 (0)24 - 649 51 10
    E: verkoop-nl@xella.com
    Hoofd Service Center: René Verkuijlen
    T: +31 (0)24 - 649 51 75
    E: rene.verkuijlen@xella.com
     
  • Projecten - Rayon Managers - België en GH Luxembourg

    Vlaanderen (m.u.v. Vlaams-Brabant): Hendrik Thys
    (postcodegebieden: 2000 t/m 2999, 3500 t/m 3999 & 8000 t/m 9999)
    M: +32 (0)4 - 75 70 84 37
    E: hendrik.thys@xella.com

    Groot-Brussel + Brabant (Vlaams- en Waals-Brabant)
    + provincie Luik: Michel Blondeau
    (postcodegebieden: 1000 t/m 1299, 1500 t/m 1999, 3000 t/m 3499, 4000 t/m 4999)
    M: +32 (0)4 - 71 27 30 51
    E: michel.blondeau@xella.com
     
    Rayon Manager Wallonië (m.u.v. Waals-Brabant en m.u.v. provincie Luik)
    + GH Luxemburg:
    Nadia van de Berg
    (postcodegebieden: 5000 t/m 7999)
    M: +32 (0)473 852 977
    E: nadia_van_de.berg@xella.com
Commercieel Directeur (CEO) + Sales Manager BeLux: Peter Vriens
Via Secretariaat (Verkoop): Marie-José Schoonderwoerd-Jenniskens
T: +31 (0)24 - 649 51 64
E: mariejose.schoonderwoerd@xella.com
 

Vlaanderen (m.u.v. Vlaams-Brabant):
T: +32 (0)475 - 708437
Groot-Brussel + Brabant (Vlaams- en Waals-Brabant)
+ provincie Luik:

T : +32 (0)471 - 273051
Wallonië (m.u.v. Waals-Brabant en m.u.v. provincie Luik)
+ GH Luxemburg:

T: +32 (0)473 852 977
E: fermacell-be@xella.com
W: www.fermacell.be en www.hetidealeplaatje.be

Voor meer informatie over onze producten en droogbouwsystemen kunt u ook onze documentatie inzien, de rubriek veelgestelde vragen raadplegen of gebruik maken van het contactformulier.
Zou u graag willen werken bij Fermacell BV? Stuur ons dan uw open sollicitatie!
Maar natuurlijk kunt u met uw vraag ook altijd met fermacell Service Center bellen: 024 - 649 51 11.

Of volg fermacell via: